שירותים

שירותים

ייעוץ אסטרטגי, תקשורתי ויחסי ציבור

השירותים כוללים שירותי ניהול ושירותי ייעוץ אסטרטגי במצבי משבר ובהתנהלות שוטפת וכן קביעת אסטרטגיה תקשורתית אחידה במסגרת ניהול כולל של יחסי ציבור. בהתאם לאסטרטגיה שנקבעת ניתנים שירותי ייעוץ תקשורתי, ייעוץ אסטרטגי, יחסי ציבור, הפעלת קשרי עיתונות, תקשורת בזמני משבר, סיורים, מסיבות עיתונאים והדרכות להופעה בתקשורת.

לכתבה מלאה

יחסי ציבור אינטראקטיביים  web 2.0

יחסי ציבור אינטראקטיביים במסגרת קמפיין מיתוג בפלטפורמת web 2.0 מתבצע בהטמעת תוכן שיתופי המועלה ע"י אנשים פרטיים/ גופים ציבוריים/ חברות וכו’ לאתרי אינטרנט (הנפוצים והמוכרים הם בעיקר TWITTERו  YOU TUBE ). תחת הכותרת של הניו מדיה במסע אינטרנטי של יחסי ציבור נכנס גם השימוש בבלוגים, רשתות חברתיות (FACEBOOK למשל) וכו’.

לכתבה מלאה

ניהול וטיפול במשברים

חברת לגאיה מומחית בהדרכה ובהכוונה בעת ניהול ובטיפול במשברים . בעת משבר יש לחברת לגאיה את היכולת לפעול בגמישות, במהירות וביעילות ולנתב את המנגנון המקצועי לטיפול במצב: הכנת אסטרטגיה לצורך ניהול משברים, ניהול תקשורתי של המשבר, הפעלת לובינג נקודתי , ביצוע מעקב שוטף אחר פרסומים ובחינת תוצאות ניהול מצבי משבר.

לכתבה מלאה

לובינג וקשרי ממשל

שירותי לובינג בקרב גורמים פרלמנטרים וחוץ פרלמנטרים. שירותי לובינג ושירותי קשרי ממשל כוללים איתור ומיפוי חברי כנסת, הקמת שדולות, גיוסי תמיכה, מעקב אחר הנושאים המועלים בוועדות ובמליאה, הכנת ניירות עמדה, השתתפות בדיונים, ייזום פגישות עם גורמים רלוונטיים, ייזום חקיקה/שינויי חקיקה ועוד – הכול על פי הצורך והעניין.

לכתבה מלאה

מיתוג 

מיתוג הוא תהליך היוצק זהות למוצר, חברה או שרות, בצורה היוצרת אצל קהלי היעד העדפה רגשית של המוצר (או מסרים או שרות) על פני שאר המתחרים. שרותי מיתוג הם שירותים מגוונים וניתנים להתאמה לצרכי הלקוח ויכולותיו, בהתחשב בעובדה כי ניתן לספק שירותי מיתוג חברה, או לחילופין, שירותי מיתוג אדם.

לכתבה מלאה